Sport

U odličnoj utakmici Sveti Mihovil izgubio od Dalmatinca

Prije

-

U srijedu, 4. svibnja su NŠK Sveti Mihovil i HNK Dalamtinac odigrali odličnu utakmicu u kojoj su gosti iz Crnog na kraju došli do pobjede 2:3.

Gosti su agresivnije otvorili utakmicu i poveli nakon udarca iz kuta 0:1. Međutim već u 19. minuti otočani izjednačuju – Ivuša iz slobodnog udarca pronalazi Zelenčića koji glavom postiže pogodak za 1:1.

Za vodstvo Dalmatinca 1:2 zabija Volpi koji ostaje sam na drugoj stativi i iz blizine pogađa u suprotni kut domaćeg gola.

Drugo poluvrijeme s odličnom šansom otvaraju gosti, ali ne zabijaju. Sv.Mihovil tada preuzima inicijativu i izjednačuje na 2:2 kada eurogol sa šesnaest metara u rašlje daje Ivuša. U jeku napada domaćih Dalmatinac koristi jedan prekid i efektnim pogotkom Volpija glavom opet dolazi do prednosti.

Do kraja utakmice boduli imaju još nekoliko šansi, ali vratar Vulić i stativa spasili su goste.

Sljedeće kolo lige Sv. Mihovil putuje u Pridragu.