U nedjeljnom susretu Bibinjci svladali Sveti Mihovil

Prije

-

Sveti Mihovil Bibinje

U nedjelju, 27. ožujka popodne na zadarskom igralištu Bagat NŠK Sveti Mihovil dočekao je Bibinjce koji su pobijedili rezultatom 1:3. Utakmicu 17. kola lige su Bibinjci poveli golom Jurjevića-Adžića već u 6. minuti susreta kad je s vrha šesnaesterca pogodio u bliži kut vratara Fantova.

Otočani su izjednačili golom Ramova u 28. minuti koji se odlično snašao u petercu gostiju. Nogometaš  Sv. Mihovila Masar je u 41. minuti, nakon asistencije Dundova, išao sam na vratara gostiju Lisicu koji mu je obranio stopostotnu šansu. Lopta se odbila u kontru gostiju koju eurogolom u same rašlje završava Jurjević-Adžić za 1:2. Minutu kasnije je otočanin Matej Pedišić bio u izglednoj šansi, no lopta odlazi preko gola.

U drugom poluvremenu obje ekipe imaju nekoliko šansi, no Bibinjci neobranjivim pogotkom Bralića u 68. minuti dolaze do konačnih 1:3.

U sljedećem kolu nogometaši Svetog Mihovila gostuju kod Škabrnje.

Podsjećamo da danas, u utorak, 29. ožujka u 16:30 otočki nogometaši igraju 1. kolo Kupa Zadarske županije u gostima protiv NK Hrvatski Vitez Posedarje, trenutno drugoplasirane ekipe 3. HNL Jug.

Kako doznajemo od igrača Sv. Mihovil Mateja Pedišića, otočki klub susret protiv Posedarja očekuje optimistično i opušteno.

– Posedarje je definitivno prvi favorit osvajanja Kupa Zadarske županije, ali mi svoju priliku vidimo u sjajnom timskom radu kao i u subotnjem visokom porazu Posedarja od Junaka iz Sinja od 0:4. Idemo na ovo gostovanje bez rezultatskog imperativa jer ovo je jedna od utakmica u kojima se uživa u igri zvanoj nogomet i „ne možeš“ izgubiti, kaže Pedišić za kraj.