Vijesti
S novim malčerom čišćenje cesta napreduje puno brže

Iz Javne komunalne ustanove Otok Pašman saznajemo da su njihovi djelatnici završili prvu fazu raščišćavanja puteva u nadležnosti Općine Pašman
Prva faza čšćenja se odvijala na području mjesta Ždrelac i Banj, a djelatnici JKU-a su raščistili cestu koja vodi do crkve na Bokolju u Banju u dužini 700 m, zatim cestu u naselju Gladuša u Ždrelcu kod mosta u dužini 850 m te 550 metara dugu cestu uz more u uvali Ždrelašćica.
-To su ceste koje su u nadležnosti Općine Pašman. Prije nabavke bagera s malčerom ceste je bilo teže čistiti samo s motorkama jer posao je na taj način bio vremenski puno zahtjevniji, a s novom opremom se posao u prvoj fazi čišćenja skratio čak za 10 dana. Spomenute ceste su naši djelatnici s malčerom očistili u 6 dana, objasnio nam je ravnatelj JKU-a Otok Pašman Dinko Malnar.
S čišćenjem cesta JKU nastavlja i u drugim mjestima na području općine.
-Ovaj tjedan smo u Mrljanama. Uređenje otoka će se obavljati kroz cijelu godinu u više faza tako da obuhvatimo sva mjesta, dodao je za kraj Malnar.

-
Vijesti5 godina
Do proljeća će biti gotova studija isplativosti ulaganja za most Pašman – kopno
-
Vijesti4 godine
Studija predizvodljivosti most Pašman – kopno uskoro završena
-
Vijesti4 godine
Izgradnja mosta Pašman – kopno: održan sastanak predstavnika Općine Pašman sa zastupnicima kineskog CRBC-a
-
Vijesti4 godine
Pašman i Ugljan odsječeni od kopna – ažurirano