Vijesti
Adventska čarolija Čarobnog otoka: Od dječjeg programa do nastupa KUD-ova i grupe Dalmatino
Ovogodišnji adventski program „Čarobni otok“ održava se u sportskoj dvorani OŠ Vladimir Nazor zbog radova na velikoj rekonstrukciji vanjskog školskog igrališta gdje se prijašnjih godina održavao blagdanski program na otvorenom.
Adventski program Općine Pašman otvoren je u subotu, 20. prosinca koncertom „Na dobro nan Božić dojde“ u organizaciji KUD-a Nevijana. Bio je to pravi blagdanski doživljaj, a spoj tradicije i dječjih glasova ispunili su dvoranu toplinom, pjesmom i zajedništvom.

Svaki nastup bio je poseban, a večer za pamćenje su uveličali KUD Nevijana, KUD “Bokolje” iz Dobropoljane, Pučki pjevači crkve Sv. Tome iz Tkona, Dječji zbor Blažene Djevice Marije iz Pašmana, KUD-ovi Općine Ražanac, Klapa “Dalmaticum”, A capella “Nevijana” i Dječji zbor Sv. Tome iz Dobropoljane.
Čarobni otok nastavio je u nedjelju popodne veselim dječjim programom kada su „Zaigrani vilenjaci“ razveselili najmlađe radionicama, sportskim igrama, kreativnim aktivnostima, mini discom i facepaintingom koje je pripremila ekipa TOP Events.

U srijedu, 23. prosinca u popodnevnim satima u školskoj sportskoj dvorani slijedio je program „Božićna bajka vilenjaka i prijatelja“ – nastup DV Bodulić i dolazak Djeda Božićnjaka. Najmlađi iz Dječjeg vrtića Bodulić razveselili su publiku svojim nastupom, dok je božićna predstava „Bajka vilenjaka i prijatelja“ unijela dašak čarolije među okupljene. Posebno veselje zavladalo je dolaskom Djeda Mraza, koji je svojim dolaskom razveselio djecu i zaokružio večer punu radosti, smijeha i blagdanskog duha.
U sklopu Čarobnog otoka nas danas očekuje mađioničarska predstava Luke Vidovića, dok u nedjelju, 28. prosinca u Neviđane stiže legendarni Dalmatino.
Iz TZO Pašman svima poručuju: Dođite i zajedno s nama zaključite adventsku čaroliju na najljepši mogući način!
-
Vijesti5 godinaDo proljeća će biti gotova studija isplativosti ulaganja za most Pašman – kopno
-
Vijesti5 godinaStudija predizvodljivosti most Pašman – kopno uskoro završena
-
Vijesti5 godinaIzgradnja mosta Pašman – kopno: održan sastanak predstavnika Općine Pašman sa zastupnicima kineskog CRBC-a
-
Vijesti5 godinaPašman i Ugljan odsječeni od kopna – ažurirano
















