Vijesti
Maškare sutra dolaze u Mrljane
Udruga mladih Galeb iz Mrljana, iako osnovana tek prije godinu dana, već se može pohvaliti nizom uspješno organiziranih manifestacija. Sutra, 6. veljače, udruga organizira mrljanske maškare.
– Sve vas s veseljen pozivamo 06.02. na mrljanske maškare! Okupljanje je u 15:00 na gredi, a s povorkon startamo u 16:00. Šank će biti otvoren već od 13:00 tako da slobodno svratite na piće, poručuju iz Udruge.
– Pripremili smo nagrade za najbolju dječju masku, a na tomboli oni koji budu imali sriće moći će osvojiti razne vridne nagrade – od boce na šanku pa sve do motorne pile, a najbolju masku čeka bicikla! Tako da budite kreativni!
Navečer sve okupljene očekuje odličan glazbeni program – nastupaju Lucija Marcelić i Pink Noise, a do ranih jutarnjih sati za dobru zabavu i ples pobrinut će se DJ Angelo.

– Biće spize, biće pića, biće dobre muzike, a mi se iskreno nadamo atmosferi ka i prošle godine. Moremo van reći da nan je prošle godine bilo čudo, i stvarno se nadamo da će nan ove godine biti još i bolje! Vidimo se 06.02. u šatoru u Mrljanima na Gredi, za kraj dodaju mladi Mrljanci.
-
Vijesti5 godinaDo proljeća će biti gotova studija isplativosti ulaganja za most Pašman – kopno
-
Vijesti5 godinaStudija predizvodljivosti most Pašman – kopno uskoro završena
-
Vijesti5 godinaIzgradnja mosta Pašman – kopno: održan sastanak predstavnika Općine Pašman sa zastupnicima kineskog CRBC-a
-
Vijesti5 godinaPašman i Ugljan odsječeni od kopna – ažurirano

